• Content

    Bez wątpienia obecnie Content Marketing staje się wielką siłą działań marketingowych. Jest to tworzenie treści o wysokiej wartości i dotarcie do najlepszej grupy odbiorców. Przez content można mówić o trzech formach komunikowania - tekstowym, wizualnym oraz multimedialnym. Określając to wszystko bardziej ściśle trzeba powiedzieć, że Content to tworzenie dobrych treści, aby...

    Czytaj dalej
  • Czym jest Inbound Marketing?

    Określenie Inbound Marketing będzie odnosić się do działań, które mają sprawić, że potencjalni klienci sami będą szukać oferty, którą możemy zaproponować. Idee takie łączą w sobie takie elementy marketingu, które oczywiście mają angażować klientów i zwiększać ich zainteresowanie daną markę. Obecnie jako filary Inbound Marketing określa się statystyki strony...

    Czytaj dalej
Kontakt

redaktor@um-swiecie.pl

 

Pozycjonowanie stron

W większości dziedzin życia im jesteś wyżej, tym osiągnąłeś większy sukces. Nie inaczej jest z pozycjonowaniem. Jeśli klient widzi Cię na pierwszej stronie wyszukiwarki, uzna, że Twoja witryna jest godna odwiedzenia. Sprawdź jakie techniki mogą do tego skutecznie doprowadzić.

Unikatowa treść

Pisanie w nadmiarze bezużytecznych treści odchodzi do lamusa. Zmusza nas do tego Google, które obecnie stawia tylko i wyłącznie na jakość. Buduj swoje zaplecze z głową pisząc same nieduplikowane treści.

E - Marketing

Prowadzisz biznes wyłącznie w sieci? Koniecznie zapoznaj się ze wskazówkami dotyczącymi właściwego pozycjonowania e - biznesu. Nie wystarczy tylko "być" - trzeba wyjść przed szereg i zaprezentować się potencjalnemu klientowi z jak najlepszej strony.

Pozycjonowanie Kraków