Pozycjonowanie – dlaczego warto?

Warto wiedzieć co może dać Ci pozycjonowanie:

- więcej odwiedzin na stronie www

- zwiększone zainteresowanie oferowanymi usługami czy produktami

- dotarcie do danej grupy docelowej

- pokonanie konkurencji

- sposób na tanią i skuteczną reklamę o dalekim zasięgu jeśli będziemy mieli wysoką pozycję na konkretne słowa kluczowe możemy liczyć na to, że przez wyszukiwarkę znacząco zwiększa się liczba osób, które będą korzystać z naszej strony.

Chodzi o to, by być przynajmniej w pierwszej dziesiątce takich fraz, które nas interesują. Przy najbardziej obleganych słowach już pierwsza dwudziestka powinna być zadowalająca. Jeśli Twoja strona będzie wysoka to więcej osób będzie na nią wchodzić a tym samym oferta będzie budzić większe zainteresowanie. Warto więc świadomie wybierać słowa kluczowe, by być pewnym, że to potencjalni klienci do nas trafią a nie przypadkowi użytkownicy. Jeśli strona jest widoczna we wszystkich lokalnych wyszukiwaniach w rzeczywistości okazuje się, że w ten sposób trafia się do bardzo dużej liczby potencjalnych klientów zainteresowanych usługą, nawet takich którzy nie będą świadomi reklamy.

Okazuje się, że tradycyjne formy reklamowe, z których możemy korzystać są dużo bardziej kosztowne a jednocześnie trudniej jest dotrzeć do grupy docelowej i dużo ulotek czy gazetek przepada w rękach przypadkowych osób. Bez wątpienia wszelkie ulotki czy gazetki są wręczane w biegu a co za tym idzie trafiają do kosza, albo są w ogóle nie czytane. Tablice wolnostojące najczęściej również mijamy, gdyż brak nam czasu na czytanie, często również obok nich przejeżdżamy. Jeśli chcemy być pewni, że nasza firma będzie się rozwijać trzeba bardzo mocno zadbać o to, by w wyszukiwarkach zdobyć sobie możliwie jak najsilniejsza pozycję, które da nam bardzo wiele możliwości, by się rozwinąć i zdobyć klientów.

Kontakt

redaktor@um-swiecie.pl

 

Pozycjonowanie stron

W większości dziedzin życia im jesteś wyżej, tym osiągnąłeś większy sukces. Nie inaczej jest z pozycjonowaniem. Jeśli klient widzi Cię na pierwszej stronie wyszukiwarki, uzna, że Twoja witryna jest godna odwiedzenia. Sprawdź jakie techniki mogą do tego skutecznie doprowadzić.

Unikatowa treść

Pisanie w nadmiarze bezużytecznych treści odchodzi do lamusa. Zmusza nas do tego Google, które obecnie stawia tylko i wyłącznie na jakość. Buduj swoje zaplecze z głową pisząc same nieduplikowane treści.

E - Marketing

Prowadzisz biznes wyłącznie w sieci? Koniecznie zapoznaj się ze wskazówkami dotyczącymi właściwego pozycjonowania e - biznesu. Nie wystarczy tylko "być" - trzeba wyjść przed szereg i zaprezentować się potencjalnemu klientowi z jak najlepszej strony.

Pozycjonowanie Kraków